Results (Wed 04‑Apr‑2018)

  Champions League Quarter-finals
FTBarcelona4‑1AS Roma
FTLiverpool3‑0 Man City
  Scotland Premiership
FTCeltic0‑0Dundee
 Argentina Primera B Metropolitana
FTAlmirante Brown2‑0Tristan Suarez
 Argentina Primera B Nacional
FTDeportivo Moron1‑1Boca Unidos
 Asia Champions League:: group E
FTKashiwa Reysol0‑2Jeonbuk Motors
FTKitchee0‑1Tianjin Quanjian
 Asia Champions League:: group F
FTShanghai SIPG1‑1Kawasaki Frontale
FTUlsan Hyundai6‑2Melbourne Victory
 China League 1
FTDalian Transcendence0‑1Yanbian
FTMeizhou Meixian Techand1‑3Nei Mongol Zhongyou FC
FTQingdao Huanghai3‑0Heilongjiang Lava Spring FC
FTShanghai Shenxin1‑1Shijiazhuang Yongchang
FTShenzhen Ruby FC1‑2Beijing BG
FTWuhan Zall4‑0Liaoning Whowin
 Croatia Cup
FTDinamo Zagreb3‑0Rijeka
 Cyprus 1st League:: Championship
FTAnorthosis0‑0Apoel Nicosia
FTApollon Limassol3‑0Omonia Nicosia
 Cyprus 1st League:: Relegation
FTPafos FC1‑0Doxa Katokopia
  Czech Republic 1st League
FTBanik Ostrava0‑0Plzen
 Czech Republic 2nd league
FTCeske Budejovice2‑2FK Varnsdorf
FTFC Vlasim0‑4Pribram
FTPardubice4‑1Vitkovice
 Czech Republic 3rd league CFL
PenSK Polaban Nymburk1‑1Jiskra Domazlice
 Czech Republic 4th league:: Division B
FTChomutov0‑1Cesky Brod
FTNeratovice4‑0TJ Tatran Rakovnik
 Czech Republic 4th league:: Division C
FTFK Zbuzany1‑1Admira Praha
FTKolin1‑0Dvur Kralove
 Czech Republic Juniorska liga CFL
FTSlavia Praha U214‑4Sparta Praha U21
 Czech Republic U19 league
FTZbrojovka Brno U194‑1Bohemians 1905 U19
 Denmark DBU Pokalen
AETRanders Freja1‑3Silkeborg
 El Salvador Primera Division:: clausura
FTCD Dragon1‑0Pasaquina
FTMunicipal Limeno2‑0CD Audaz
 Estonia Premium liiga
FTFC Kuressaare0‑7Flora Tallinn
FTLev Tallinn2‑2Nomme Kalju
FTTalinna Kalev4‑2Parnu JK Vaprus
  France Ligue 1
FTRennes1‑1Monaco
  3rd Liga
FTMeppen2‑1Carl Zeiss Jena
 Germany Regionalliga Bayern
FTFC Unterfoehring1‑1FC Memmingen
FTGreuther Fuerth II2‑0Burghausen
 Germany Regionalliga Nord
FTEintracht Braunschweig II0‑2VfB Lubeck
FTEutin 081‑5St.Pauli II
FTSSV Jeddeloh1‑0Hannover 96 II
 Germany Regionalliga Nordost
FTFC Oberlausitz Neugersdorf2‑2Lokomotive Leipzig
FTFSV Luckenwalde2‑2FSV Union Fuerstenwalde
FTFSV Wacker Nordhausen0‑0BSG Chemie Leipzig
FTHalberstadt1‑1ZFC Meuselwitz
FTTSG Neustrelitz0‑3BFC Dynamo
FTVfB Auerbach3‑0Budissa Bautzen
FTVSG Altglienicke1‑1Babelsberg
  Greece Super League
FTGiannina0‑1Apollon Smyrnis
 Greece Football League
FTApollon Larissa4‑3Kallithea
FTApollon Pontou1‑1Ergotelis
FTOFI2‑0Aris Thessaloniki
FTPanserraikos FC3‑1AE Sparti
FTTrikala0‑0AE Karaiskakis
 Guatemala Liga Nacional:: clausura
FTCD Suchitepequez3‑1Deportivo Malacateco
FTCSD Municipal2‑3Club Xelaju
FTSanarate0‑0CSD Comunicaciones
 Hungary Cup
FTBekescsaba1‑2Balmazujvarosi
FTDiosgyori0‑3Puskas Academia
FTMTK Budapest3‑2Ujpest
 Israel Ligat HaAl:: championship
FTBnei Yehuda3‑0Hapoel Haifa
FTHapoel Be'er Sheva3‑1Beitar Jerusalem
  Italy Serie A
FTAC Milan0‑0Inter Milan
FTBenevento3‑0Verona
FTChievo1‑1Sassuolo
FTTorino4‑1Crotone
  Italy Serie C:: group B
FTFano0‑1Gubbio
FTFeralpisalo0‑1Ravenna
FTVicenza1‑1Fermana
 Japan League Cup:: group A
FTAlbirex Niigata1‑3Yokohama FM
FTVegalta Sendai3‑0FC Tokyo
 Japan League Cup:: group B
FTJubilo Iwata3‑2Ventforet Kofu
FTShimizu S-Pulse2‑1Sapporo
 Lithuania A Lyga
FTStumbras4‑0Lietava Jonava
 Montenegro Telekom 1st CFL
FTFK Iskra2‑0Decic Tuzi
FTKom2‑0Petrovac
FTMladost Podgorica0‑0Grbalj Radanovici
FTSutjeska3‑2Buducnost Podgorica
FTZeta Golubovci1‑3Rudar Pljevlja
 Nigeria Professional Football League
FTAbia Warriors1‑1Lobi Stars
FTEnugu Rangers3‑0Yobe Desert Stars
FTKano Pillars4‑0Ifeanyi Ubah United
FTNasarawa United2‑1Katsina United
FTRivers United FC2‑0Heartland Owerri
FTSunshine Stars2‑2Kwara United
 North Macedonia Prva Liga
FTSileks1‑1Pelister
  Poland 1st Liga
FTRakow Czestochowa0‑0Odra Opole
FTStomil Olsztyn1‑2Wigry Suwalki
 Poland 2nd Liga
FTBlekitni Stargard1‑0GKS Jastrzebie
FTGKS Belchatow0‑0Stal Stalowa Wola
FTGryf Wejherowo4‑3Znicz Pruszkow
FTKS Legionovia Legionowo1‑1Wisla Pulawy
FTMKS Kluczbork0‑2Lodzki KS
FTROW Rybnik 19641‑0Warta Poznan
FTRozwoj Katowice1‑0Radomiak Radom
FTSiarka Tarnobrzeg0‑1Garbarnia
 Poland Cup
FTKorona Kielce2‑1Arka Gdynia
  Portugal Segunda Liga
FTVarzim3‑1Porto B
 Russia 2nd Division:: south
FTAfips Afipsky3‑0Chayka
FTAnzhi Makhachkala II0‑1Biolog Novokubansk
FTArmavir FC4‑0Kuban Krasnodar II
FTChernomorets Novorossiysk0‑0Akademia Rostov
FTDruzhba5‑1Spartak Vladikavkaz
FTFC Krasnodar II2‑2Angusht Nazran
FTMashuk-KMV2‑1Legion Dynamo
FTSKA Rostov1‑0Spartak Nalchik
 Russia Cup
FTKrylya Sovetov1‑3Spartak Moscow
 Singapore S.League
FTGeylang International FC1‑1Warriors FC
FTHome United3‑1Balestier Khalsa
FTYoung Lions2‑0Hougang
 Slovakia Cup
FTSlovan Bratislava1‑1Spartak Trnava
 Slovenia 1st SNL
FTRudar Velenje1‑4NK Domzale
 Slovenia Cup
FTOlimpija Ljubljana2‑1NK Celje
 South Africa Premier League
FTCape Town City0‑1Golden Arrows
FTFree State Stars0‑1Kaizer Chiefs
FTMamelodi Sundowns2‑0Chippa United
FTOrlando Pirates2‑1Bloemfontein Celtic
FTPlatinum Stars0‑0Baroka FC
FTPolokwane City1‑0Supersport United
 South America Copa Libertadores:: group 3
FTLibertad3‑0The Strongest
 South America Copa Libertadores:: group 5
FTUniversidad de Chile1‑1Racing Club
 South America Copa Libertadores:: group 6
FTReal Garcilaso0‑0CD Nacional
 South America Copa Libertadores:: group 8
FTPalmeiras2‑0Alianza Lima
  Spain Segunda B:: group II
FTLealtad0‑1Mirandes
  Uganda Super League
FTPolice FC2‑1Masavu
FTProline0‑1Onduparaka
FTUganda1‑0URA FC
 Venezuela Primera DivisiĆ³n:: apertura
FTDeportivo Lara2‑0Trujillanos FC

All kick-offs UK time

Back to top