Results (Fri 31‑May‑2019)

Africa Champions League:: play-off
FTEsperance1‑0Wydad Casablanca
Belarus flag Belarus Premier
FTFC Isloch Minsk Raion1‑0Torpedo Zhodino
FTShakhtyor Soligorsk3‑1Dnepr Mogilev
Brazil flag Brazil Cup
FTPalmeiras2‑0Sampaio Correa
Chile flag Chile Cup
FTSan Marcos0‑2Deportes Iquique
China flag China League 1
FTGuangdong Southern Tigers FC1‑2Inner Mongolia Zhongyou FC
Croatia flag Croatia 2nd League:: play-off
FTNK Sibenik1‑1Istra
Denmark flag Denmark Superliga:: Europa League play-off
FTBrondby4‑2Randers Freja
Denmark flag Denmark 2nd Division:: promotion
FTSkive2‑1Aarhus Fremad
Denmark flag Denmark 2nd Division:: relegation
FTMarienlyst2‑3Kjellerup
Estonia flag Estonia Premium liiga
FTTrans Narva2‑2Talinna Kalev
Ethiopia Premier League
Kedus Giorgis0‑0Fasil Ketema
Finland flag Finland Veikkausliiga
FTHIFK Helsinki2‑1VPS Vaasa
FTInter Turku2‑3Ilves
FTRoPS Rovaniemi0‑1HJK Helsinki
Iceland flag Iceland 1st Deild
19:15Keflavik0‑0Grotta
FTFram Reykjavik3‑1Afturelding
FTLeiknir Reykjavik2‑0Vikingur Olafsvik
Ireland flag Ireland 1st Division
FTAthlone1‑1Limerick FC
FTCobh Ramblers1‑0Bray
FTGalway Utd0‑0Cabinteely
FTShelbourne1‑0Longford
FTWexford Youths1‑2Drogheda
Ireland flag Ireland Premier Division
FTBohemian FC5‑3Finn Harps
FTDundalk4‑0Sligo Rovers
FTSt. Patricks Athletic1‑1Cork City
Japan flag Japan J. League
FTShonan1‑2Yokohama FM
Kazakhstan flag Kazakhstan Premier League
FTAtyrau1‑1Taraz
FTFC Astana1‑0Zhetysu Taldykorgan
FTKairat Almaty3‑0Aktobe
FTKaisar Kyzylorda2‑0Irtysh Pavlodar
FTOrdabasy3‑0Okzhetpes Kokshetau
FTTobol Kustanai2‑0Shakhter Karagandy
Latvia flag Latvia Cup
18:20Caramba0‑0FK Limbazi
Latvia flag Latvia Virsliga
FTFS Metta/LU2‑1Jelgava
FTValmiera FK1‑2FK Spartaks Jurmala
Lithuania flag Lithuania A Lyga
FTZalgiris2‑1Stumbras
Moldova flag Moldova National Division
FTSheriff Tiraspol5‑0FC Sfintul Gheorghe
FTZimbru0‑1Milsami Orhei
Romania flag Romania Liga I:: relegation
FTCSM Politehnica Iasi0‑2Botosani
FTDinamo Bucharest0‑0FC Voluntari
Russia flag Russia 2nd Division:: south
AAWUrozhay3‑0Akademia Rostov
AAWUrozhay3‑0Akademia Rostov
AAWUrozhay3‑0Akademia Rostov
AAWUrozhay3‑0Akademia Rostov
FTAngusht Nazran1‑7Dinamo Stavropol
FTBiolog Novokubansk0‑1Druzhba
FTChernomorets Novorossiysk2‑0Mashuk-KMV
FTFC Volgar1‑1Legion Dinamo
FTSKA Rostov0‑1Chayka
FTSpartak Nalchik3‑0Spartak Vladikavkaz
Russia flag Russia 2nd Division:: west
FTMurom3‑0Chertanovo Moscow 2
South America Copa Sudamericana
FTCerro0‑1Montevideo Wanderers
FTClub Deportivo Universidad Catolica3‑2CSD Independiente Del Valle
FTTolima0‑0Argentinos Juniors
South America Recopa Sudamericana
FTRiver Plate3‑0CA Paranaense
Spain flag Spain LaLiga 1|2|3
FTCordoba2‑3Osasuna
Venezuela flag Venezuela Primera DivisiĆ³n:: apertura: play-off
FTCarabobo FC1‑0Atletico Venezuela
Vietnam flag Vietnam V-League
FTBecamex Binh Duong1‑0Khanh Hoa Nha Trang
FTHoang Anh Gia Lai0‑0Ha Noi TT
FTSaigon FC2‑2Song Lam Nghe An
FTVicem Hai Phong0‑3Quang Nam FC

All kick-offs UK time

Back to top