Results (Tue 03‑Dec‑2019)

England flag England Premier League
FTBurnley1‑4Man City
FTCrystal Palace1‑0Bournemouth
England flag England League 1
FTBurton Albion1‑1Southend
England flag England National League
FTEastleigh0‑2Wrexham
England flag England EFL Trophy:: play-off
APBrighton & Hove Albion U210‑0Newport County
APPort Vale2‑2Mansfield
APShrewsbury1‑1Manchester City U21
FTColchester1‑2Stevenage
FTMK Dons2‑0Coventry
FTPortsmouth2‑1Northampton
FTSalford3‑0Wolves U21
FTWalsall3‑2Chelsea U21
England flag England National League South
FTHungerford1‑0Tonbridge Angels
England flag England National League North
FTFarsley Celtic1‑1Brackley
FTHereford2‑2York
FTKidderminster1‑1Gateshead
FTLeamington3‑0Darlington
Scotland flag Scotland Championship
FTAyr0‑1Dunfermline
Scotland flag Scotland League 2
FTStenhousemuir2‑2Elgin
Scotland flag Scottish Cup
FTBrora Rangers1‑3Morton
Wales flag Wales Premier League
FTCefn Druids2‑1Cardiff Metropolitan
FTThe New Saints1‑0Carmarthen Town
Argentina flag Argentina Primera Division
FTArsenal de Sarandi1‑1Lanus
FTUnion Santa Fe1‑0Huracan
Argentina flag Argentina Primera Nacional:: zone A
FTCA Platense2‑1Atlanta
FTClub Atletico Mitre0‑0Independiente Rivadavia
FTSan Martin de San Juan1‑1CA Alvarado
Argentina flag Argentina Primera Nacional:: zone B
FTAtletico Rafaela2‑0Chacarita
FTGimnasia Y Esgrima Mendoza0‑3San Martin de Tucuman
FTQuilmes AC1‑1Brown de Adrogue
FTSantamarina2‑1Villa Dalmine
Belgium flag Belgium Beker Van Belgie
AETRoyal Antwerp3‑3KRC Genk
Bolivia flag Bolivia Primera Division:: clausura
FTRoyal Pari Sion0‑1San Jose
Brazil flag Brazil Serie A
FTVasco da Gama1‑0Cruzeiro
Bulgaria flag Bulgaria Cup
FTBeroe Stara Zagora3‑4CSKA 1948
FTSlavia Sofia1‑2Botev Plovdiv
Croatia flag Croatia Cup
FTNK Sibenik0‑4Lokomotiva Zagreb
Egypt flag Egypt Cup
AETMasr0‑0El Gouna FC
FTAl Ahly3‑1Bani Sweef
France flag France Ligue 1
FTAngers0‑2Marseille
FTBordeaux6‑0Nimes
FTBrest5‑0Strasbourg
FTOlympique Lyonnais0‑1Lille
France flag France Ligue 2
FTAuxerre1‑1Valenciennes
FTChamois Niortais0‑1AC Ajaccio
FTChateauroux1‑1Sochaux
FTGrenoble1‑1Clermont
FTLe Havre2‑0Le Mans
FTLens3‑0Chambly Thelle
FTOrleans0‑4Lorient
FTParis FC0‑3Guingamp
FTTroyes1‑0Rodez
Greece flag Greece Cup
FTErgotelis0‑1Trikala
FTPanetolikos5‑1Ialysos
Hungary flag Hungary Cup
AETMTK Budapest1‑0Diosgyor
AETSzeged 20110‑1Videoton
Israel flag Israel Ligat HaAl
FTBnei Yehuda1‑1Hapoel Raanana
FTHapoel Kfar Saba0‑1Hapoel Be'er Sheva
FTMaccabi Netanya1‑0Hapoel Kiryat Shmona
Italy flag Coppa Italia
FTCremonese1‑0Empoli
FTFiorentina2‑0Cittadella
FTGenoa3‑2Ascoli
Poland flag Poland Cup
FTGornik Leczna0‑2Legia Warsaw
FTLegia Warszawa II0‑2Piast Gliwice
Portugal flag Portugal League Cup:: group B
FTCovilha1‑1Benfica
Romania flag Romania Liga I
FTGaz Metan Medias1‑0FC Voluntari
FTPolitehnica Iasi1‑2Steaua Bucharest
Turkey flag Turkey Cup
FTAlanyaspor5‑1Adanaspor
FTEsenler Erokspor0‑2Sivasspor
FTFatih Karagumruk1‑2Goztepe
FTFenerbahce4‑0Istanbulspor
FTYeni Malatyaspor3‑1Keciorengucu

All kick-offs UK time

Back to top